ZAPEWNIAMY KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ WAKACYJNĄ NA KAŻDY SEZON TWORZĄC OFERTĘ "NA MIARĘ" ZGODNIE Z PAŃSTWA OCZEKIWANIAMI I POTRZEBAMI


 

AGANTRUS Sailing & Travel jest obecna na rynku od 2010 roku. Oferujemy wynajem jachtów oraz katamaranów, wraz z kompleksową obsługą dotyczącą transportu, transferów, ubezpieczeń turystycznych, ubezpieczeń żeglarskich,  a także noclegów tranzytowych i wiele innych, niezależnie od pory roku.

Miesiące letnie proponujemy spędzić w basenie morza Morzu Śródziemnego w Chorwacji, Grecji, Turcji, Francji, na Balearach, czy we Włoszech. 
Wiosnę i jesień - na wybrzeżu atlantyckim, a w miesiące zimowe przenieść się w bajeczne otoczenie ciepłych Mórz i Oceanów, gdzie lato rozkwita pełną krasą.

Każdą ofertę przygotowujemy zgodnie z indywidualnymi potrzebami i oczekiwaniami, naszych klientów zapewniając szybką i sprawna obsługę oraz minimum niezbędnych formalności. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług. Partnerzy, z którymi współpracujemy, są renomowanymi, rzetelnymi armatorami jachtów oraz solidnymi touroperatorami z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu mamy pewność, że Państwa wolny czas zostanie dobrze zorganizowany.
Jesteśmy przekonani, że wrócą Państwo zrelaksowani, wypoczęci i pełni pozytywnych wrażeń.

AGANTRUS Sailing & Travel

AGANTRUS Sailing & Travel